Formule a jiné příběhy

1. června 2011 v 23:20 | Brigita |  Téma týdne
Tentokrát jen krátce, díky článku, který jsem si přečetla na http://batman-ka.blog.cz/, jsem si vzpomněla na příběhy, jež jsem tvořila jako malá. Dnes mi přijdou poměrně vtipné. :)


O KOUZELNÉ FORMULI
V jednom velkém městě bydlel kluk, který se jmenoval Petr. Vždycky, když přišel domů ze školy, si hrával se svou oblíbenou hračkou - formulkou. Jednoho dne jí slíbil, že ji vezme do školy s sebou, ale druhý den na to zapomněl a odešel do školy sám. Formulka byla moc smutná a schovala se Petrovi pod postel. Několik dní zůstala nafouklá, ale potom uslyšela, jak Petr brečí a rozhodla se vyjet ven. Petr měl veelkou radost a řekl jí, že už nikdy na své sliby nezapomene. Zůstali kamarádi až do smrti.

O HODINÁCH
Na zdi v kuchyni visely hodiny. Byla to kuchyň jedné malé rodiny, která měla jen ty hodiny. Ale moc se o ně nestarala, zapomínala je nařizovat a nečistila je. Pak to přestalo hodiny bavit, urazily se a odmítaly odbíjet. Rodině to bylo moc líto a pořád přemýšlela, jak hodiny upravit. Nakonec hodiny, když viděly, že dospělí chodí pozdě do práce a děti do školy, začaly znovu měřit čas. Rodina pak o ně pečovala s láskou.

O DÍTĚTI
Jednoho dne rozbolelo ženu, která se jmenovala Lenka, hrozně moc břicho. Nevěděla, co má dělat, a tak zavolala svému manželovi Ondrovi. Toho napadlo, že by Lenka mohla čekat miminko a odvezl ji do porodnice. Tam se jim narodil syn. Pojmenovali ho Richard. Všichni byli moc šťastní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lee Lee | Web | 2. června 2011 v 9:48 | Reagovat

dobré.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama