Rozhodla jsem se žít věčně a umřít, jen když se něco nepovede.

29. května 2011 v 23:32 | Brigita |  Téma týdne
Čas je relativní.

Každé teď se během okamžiku stává minulostí, minulostí větší minulostí a tak dále… a každá budoucí chvilka se mění v nové a nové teď. I ta nejvzdálenější budoucnost jednoho dne nastane…
Někdo říká, že svou budoucnost vidí velmi (doplňte barvu). Růžově - jinými slovy si myslí, že se bude mít dobře. Černě - pravý opak. Zeleně - to by mohlo být synonymem pro marjánku, trávu. Červeně, rudě - chce se stát vrahem? Oranžově - možná doufá v hojnou úrodu meruněk.
Budoucnost je teď, v době maturit, námětem k přemýšlení řady mladých lidí. Nejspíš odevšad slýchají, že zvolit si svou správnou cestu pro časy budoucí, je nesmírně důležité. Vždyť kdo by chtěl strávit svůj život nudně a nezáživně, s přízrakem marných nadějí na zlepšení?
O budoucnosti se hodně mluví, málokdy se však plány zrealizují. Budoucnost je totiž vrtkavá dáma, která je hned tu, hned tam a ne vždy se vše povede tak, jak bychom si přáli.
A co si o tom myslím já? Já hlavně, jak už je jasné z nadpisu, plánují budoucnost zažít a přežít. Hodlám dýchat, chodit, mluvit, jíst, spát a užívat si tak dlouho, jak to jen půjde. Připraveným štěstí přeje a dveře do jistě zářivé a slibné budoucnosti jsou otevřené dokořán!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SIMČA SIMČA | Web | 30. května 2011 v 2:50 | Reagovat

To se ti povedlo. :-)
Hlavně ty barvy jsou výborné-zelená-marjánka... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama